Kart Askı İpi

1.3cm Boyun Askı İpi

1.3cm Boyun Askı İpi

İş hayatınızda sık sık kullanacağınız materyallerden biri boyun askı ipidir. Bu askı ipi size organizasyonlarda, toplantılarda ve fuarlarda yardımcı olacaktır. Boyun askı ipinin kullanım amacı firmanıza bağlı olan personelin belirginleşmesi, kaliteli durması ve yaka kartlarının görünmesinde ki kolaylık yüzünden çok önemlidir.

Boyun askı iplerinin baskı teknikleri süblime baskı tekniği ve serigraf baskıdır. Diğer seçenekler ise çift kancalı boyun askısı, ara kilitli boyun askısı, baskılı boyun askı ve baskısız boyun askı olarak sayılabilir.

Boyun askı ipleri genişlik olarak önemlidir. 1.3cm boyun askı ipi ile 2 cm boyun askı ipi olarak seçenekler sunulmaktadır. Firmanın isteği doğrultusunda askı ipine logo yapılmaktadır. Aynı zamanda firma isteğine bağlı renklendirmede yapılabilir.

Baskılı boyun askı ve baskısız boyun askı ipi alternatifleri sunulur.  1.3cm boyun askı ipi dar dokuma kumaştan üretilmektedir. Alıcı istediği adet doğrultusunda firmamıza ulaşarak hem kalitede hem de maliyette farkımızı anlayabilir.

Firmamız size en güvenilir ve en iyi 1.3cm boyun askı ipini sunmaktadır.

Önemli günlerinizde sizde 1.3cm boyun askı ipini tercih ederek fark yaratabilirsiniz.

Ürünlerimizin numunelerini fotoğraflarından görebilirsiniz, firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İsteğinize göre yapılacak baskılı boyun askı ipinde isteğinize bağlı yazı seçimi ve renk ayarlanmaktadır. Ürünlerimiz uzun ömürlü olup, kazınma, tahriş olma, sökülme ve dökülme gibi herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı temin ediyoruz.