Plastik Kart Aksesuarları

Kart Poşeti

Kart Poşeti

Çalışma hayatınızın yardımcılarından biri boyun askı ipidir. Boyun askı ipini katılacağınız etkinliklerde, organizasyonlarda ve toplantılarınız da kullanabilirsiniz. Firmanızda çalışan personeliz boyun askı ipi kullanarak daha kolay fark edilir ve daha şık görünür.

Boyun askı ipi modeli çeşitlerinden size uygun olanı seçtikten sonra, firmanıza ait logo veya yazı basımına karar verilir. Firmamız size uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri temin eder ancak boyun askı ipi ile kullanacağınız kart kırılabilir ve yıpranabilir yapıya sahiptir.

Böyle olumsuz bir olayla karşılaşmamanız için firmamız size kart poşeti önermektedir.

Yaka kartlarınızın bozulmaması ve kirlenmemesi için size kart poşeti sağlıyoruz. Bu kart koruyucuları standart ebatla olmakla birlikte özel ebatlarda sizin için üretim yapabilmekteyiz.

Ziyaretçi, misafir ve personelinizin kartlarında deforme olmaması için kartlarınızın ömrünü uzatacak plastik kart poşeti kullanabilirsiniz. Bu kart poşeti yumuşak plastikten imal edilmektedir.

Bu malzemenin en önemli noktası kart koruyucularına göre daha yumuşak yapıda ve şeffaf olmasıdır. Daha ekonomiktir. Kartınızı çizilmelere karşı korur. Kart poşeti kartı sabitleyen ve çıkmasını engelleyen sistemi vardır. Yatay ve dikey olarak kullanılmaktadır. Ebadı 86mm x 54mm standartlarında yapılmaktadır. Kart poşetlerinin alt kısmı şeffaf olmak kaydıyla, kırmızı, lacivert, siyah, mavi, beyaz, şeffaf ve sarı renk seçenekleriyle size sunulmaktadır. Bu kart poşetlerinin rengini firmanıza uygun renkte seçerek çok şık ve göz alıcı durmasını sağlayabilirsiniz.