Kart Askı İpi

Dokuma Boyun Askı İpi

Dokuma Boyun Askı İpi

İş hayatınızı kolaylaştıracak, önemli günlerinizde size yardımcı olacak önemli faktörlerden biri boyun askı ipidir. Boyun askı ipi sizin daha şık ve daha kaliteli görünmenize olanak sağlar. Personelinizin daha iyi durmasına ve görünümüne şıklık katması bakımından da oldukça önemlidir. Toplantılarınız da fuarlarda ve organizasyonlarda işinize yarayacaktır.

Dokuma boyun askı ipi 2cm boyun askı ipi ve 1.3cm boyun askı ipi seçenekleriyle sunulur.

Dokuma boyun askı ipi firmanızın yazı fontunu ve logosunu dokuma tekniği ile boyun askı ipi şekline getiriyoruz.

Geniş renk yelpazesiyle arzu ettiğiniz renkler dokuma boyun askı ipi üretimimiz vardır.

Dokuma logolu boyun askı ipi saten dokuma boyun askı seçeneklerinden isteğine uygun ürünü kullanabilirsiniz.

Dokuma boyun askı ipinde yaka iplerinin uç kısmına timsah ağızlı metal maşa, Paris kancalı dokuma boyun askı ipi ve yine timsah ağızlık plastik klipsli ürünlerden tercihinize göre seçebilirsiniz. Ürünün ayrıntıları fotoğraflarından görünmektedir. Tüm renklerde kullanımı mümkündür.

Firmamız en kaliteli dokuma boyun askı ipini sunmaktadır. Dokuma boyun askı ipi özel bir ürün olup yapımı uzmanlık ister. Firmamızın garantisi altında olmakla birlikte ürünlerde tahriş olma, dökülme, sökülme, renk değişimi, kazınma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınızı temin eder. Sahip olacağınız ürün uzun ömürlüdür. Daha ayrıntılı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilir sorularını iletebilirsiniz. Firmamız aklınıza takılan hep konuda size yardımcı olacaktır.