Plastik Kart

13.56 MHz Akıllı Kart

Bikart plastik kart sistemleri tarafından üretilmekte olan 13.56 MHz Akıllı Kart temassız olarak hizmet veren ve tamamen modern teknoloji ile üretilerek müşterilerimizin memnuniyeti gözetilerek üretilen kartlardan biridir.

13.56 MHz Akıllı Kart temassız olarak kullanıldığı için son derece modern ve pratiktir. Hızlı bir şekilde sistemler üzerinde kullanılmakta olan bu kart modern çağın gereği olarak üretilen yeni sistemlerin sağlanması için üretilmiştir. Bu kart sayesinde  personel devam kontrol sistemleri, Access kontrol sistemleri,  geçiş kontrol sistemleri, otopark kontrol sistemleri, yemekhane sistemleri ve otomasyon sistemleri gibi birçok sistem kullanılmaktadır. Bu 13.56 MHz Akıllı Kart birçok sistem üzerinde tek bir kartın kullanılmasına olanak sağlar. Böylece her sistem için ayrı ayrı kartların kullanılması durumu ortadan kalkmaktadır. Modern sistemleri gelişmesi ve yaygınlaşması günlük hayatın ve iş hayatının bir parçası olmuştur.

Bugün birçok alanda otomatik geçiş sistemlerinin temel alındığı sistemler kullanılmaktadır. Profesyonel olarak çalışılan şirketlerde, okullarda, hastanelerde, yemekhanelerde, bankalarda ve toplu taşıma sistemleri dahil olmak üzere birçok sektörde kartlı geçiş sistemleri yaygınlaşmıştır. Bu durumun düzenli bir şekilde işlemesi için güvenilir kart sistemlerinin sağlanması gerekmektedir. Firmamız bu sistemlerin ihtiyacı olan kartların her türlü çeşidine uygun olarak temassız veya temaslı olarak kartlar üretmektedir. Modern çağa uygun olarak üretilen bu kartlar sayesinde pratik ve hızlı bir şekilde hizmetin devam edilmesi amaçlanmaktadır.

Sektörde sahip olduğumuz konum itibari ile 8 yıldır süregelen kalitemiz sayesinde başarılı bir kadro ile çalışarak müşteri memnuniyetli odaklı ürünler ortaya koymaktayız. Bu sayede gelişmekte olan modern çağın gereksinimi olan yeni ürünlerin de tedarik edilmesine öncülük ederek müşterilimiz için en iyi ürünü üretmek için çalışmaktayız. Diğer kart çeşitlerinden birisi olan 13.56 MHz Akıllı Kart ile kolay bir şekilde elektronik sistemleri kullanmanıza yardımcı olmayı amaçlayan firmamız kalite kontrol belgesine sahip olarak nasıl bir hizmet sunduğunu ispatlamıştır. Diğer kart çeşitlerini internet sitemizden incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her türlü sisteme göre üretilen geniş ürün yelpazesi ile müşterilimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler ortaya koymaktayız.