Plastik Kart

Plastik Kart

Plastik kartlar günümüzde tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalara hitap etmektedir. Gerek personel takibi gerekse de müşteri memnuniyeti ve/veya takibi gibi çok kilit konularda kullanılabilmesi ile oldukça popüler olmasının yanısıra işlevselliği ile de kurumunuza artı kazanç sağlamaktadır.

Plastik kart çeşitlerini açacak olur isek; barkodlu, 13.56 MHz akıllı kart, proximity kart gibi birçok farklı çeşidi karşımıza çıkacaktır. 13.56 MHz Akıllı Kart ve Proximity diye adlandırdığımız kartlar chipli olup programlanabilmesi ile öne çıkmaktadır. Diğer plastik kart tiplerine göre maliyeti biraz daha yüksektir. Ancak otomasyon sistemlerine tam olarak uyumlu olması ile tercih edilen kart tipleridir. Üyelik kartı, puan kart, öğrenci kartı, otopark giriş kartı, personel kimlik kartı gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır.

uye-karti

Çipli kartlara alternatif olarak barkodlu plastik kart türleri yer almaktadır. Belirlediğiniz barkod numaraları esas alınarak hazırlanan bu kartları da pdks sistemleri ya da müşteri takip sistemleri gibi platformlara rahatlıkla adapte ederek kullanabilirsiniz. Barkodlu plastik kart, hasta tanıtım kartı, poliçe kartı, komine kart, otel kartı, indirim kartı gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilecek kart tipleridir.

kabartmali-plastik-kart

Konser gibi etkinliklerde kullanabileceğiniz özel ebad plastik kart üretimimiz de mevcuttur. Organizasyon kartları ve/veya konser kartları gibi plastik kart tiplerinde ebad sizin özel istekleriniz doğrultusunda belirlenir.

qr-barkodlu-kart

Tüm plastik kartlar ISO standartlarında üretilmektedir. Kartların üzerinde firma logonuzun yer alabileceği gibi, dilerseniz örneğin personel kartlarında olduğu gibi fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. Tek tarafına baskı yapılabileceği gibi, her iki yüzeyine de baskı yapılabilmektedir.

saglik-karti

Sistemi daha iyi anlayabilmek için bizle iletişime geçebilir, numune çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz size özel numune plastik kart çalışması da talep edebilirsiniz. Tümü ile hayatı kolaylaştırmaya yönelik hazırlanan plastik kartlar hakkında detaylı bilgi için www.bikart.com web sitemizi inceleyebilir ya da 0(212) 210 71 44 no’lu telefon numaramızdan müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.