Plastik Kart

1K Temassız Kart

1K Temassız Kart

RFID temazsız kart modern teknoloji ile üretilen modern şirketlerin ve birçok alandaki sektörlerde faaliyet gösteren firmaların yoğun olarak tercih ettiği bir kart türüdür. Bu kart sistemi sayesinde para yükleme, kontör yükleme, ön ödemeli sistemler,  personel devam kontrol sistemi,  otopark kontrol sistemleri,  yemekhane sistemleri,  otomasyon sistemleri gibi birçok sistemde kullanılmakta ve geçerliliği olmaktadır.

1K Temassız Kart ile tüm sistemlerden geçiş yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Bu sistemin kullanılması durumunda tek bir kart ile tüm işlemler yapılabilmektedir. Böylece her sistem için ayrı ayrı kart kullanılmasına gerek kalınmamaktadır. Bikart Plastik Kart Sistemleri olarak alanındaki uzman kadrosu ve tecrübesiyle her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak işlerinize yardımcı olabilecek ürünleri üretmektedir. Bu sayede gelişmiş teknolojinin bir gereği olan hızlı ve pratik çözümler üreterek sizin için yeni ürünler ortaya koymaktadır.

Şirketiniz, firmanız veya herhangi bir sistem için gerekli olan kart geçiş sistemleri için en uygun ve doğru çözümleri firmamız sizin için tedarik etmektedir. Bu nedenle yeni nesil kart sistemlerini yaygınlaştırarak her sektörün daha da modern bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Sektörde kazandığımız tecrübeyi modern çağa uygun bir şekilde kullanarak geçiş sistemleri gibi oldukça önemli bir hal alan konuya yardımcı olacak çözümler sağlamaktadır.

1K Temassız Kart sayesinde her türlü ihtiyacınız için gerekli olan geçiş veya kontrol sistemleri oluşturulmaktadır. Böylece rahat bir şekilde firmanız sistemli hale gelerek personel ve şirket için ihtiyaç olan durumlar giderilmektedir.

Türkiye’de çok az firmanın sahip olduğu ISO CR- 80 belgesine sahip olan firmamız bu güvenceyi sizlere sunarak gerekli olan kaliteli hizmet için garanti sunmaktadır. Bugün modern toplumla birlikte bir ihtiyaç haline gelen hızlılık ve pratiklik için gerekli olan kart ve geçiş sistemlerini sağlayan firmamız çeşitli ürün kataloğu ile her türlü talebe cevap verebilmektedir. Kart sistemleri üreten firmamız güvenliğiniz ve işinizin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için çalışmakta ve 8 yıllık tecrübesini de kullanmaktadır.