Kart Askı İpi

Transfer Boyun Askı İpi

Transfer Boyun Askı İpi

İş hayatınızda sizi farklı gösterecek, organizasyonlar da iş toplantılarınız da ve katılacağınız fuarlarda da kalitenizi yansıtabileceğiniz bir materyal işinizi kolaylaştıracaktır. Boyun askı ipi firmanızda çalışan personelinizi farklı ve kaliteli gösterecek şık bir tasarımdır.

Boyun askı iplerinin yapımında süblimasyon transfer baskı tekniği ve serigrafi transfer baskı tekniği kullanılır. Transfer boyun askı ipi bir baskı çeşididir.

Transfer baskı kuru ve sıcak baskı olarak bilinir. Zengin renk seçeneği ve desen alternatif sunar. Teknoloji ve sanatın bir araya gelmesinden doğmuştur. 1950’lerden itibaren kullanılan bu yöntem teknolojiyle yaygın hale gelmiştir. Transfer baskı ile tasarım oldukça kaliteli şekilde ortaya çıkar. Transfer boyun askı ipi kullanılacağı zaman ise renk tablosu ve basımı son derece kaliteli ve uzun ömürlü olur. Aynı zamanda doğayla dost bir baskı sistemidir. Diğer baskı seçeneklerine göre çok avantajlıdır.

Transfer boyun askı ipi 2cm ve 1.3cm genişliğinde kullanılabilir. Firmamız kalitesine oldukça güvenmekte ve size en güzel seçeneği sunmaktadır.

Yapılacak transfer boyun askı ipinde isteğinize göre renk seçenekleri sunulmaktadır. Herhangi bir soyulma, dökülme, kazınma veya tahriş olma gibi problemlerle karşılaşmayacağınız firmamızın güvencesi altındadır. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü ayırmaç transfer baskı yöntemiyle yapılır. 2cm veya 1.3cm saten kumaş üzerine transfer baskı tekniği uygulanır. Transfer baskılı ip çeşitlerinde ise grogren kumaşa baskı yapılabilir.