Plastik Kart

Barkodlu Plastik Kart

Barkodlu Plastik Kart

PDKS sistemleri olarak bilinen ( personel giriş- çıkış, devam takip sistemleri ) birçok sektörde personel için gerekli olan ve kullanılması zorunlu olan bir sistemdir. Bu sistemin düzenli olarak sağlanması için kişiye özel ve ayrıca sisteme uygun olarak geliştirilen elektronik kartların kullanılması gerekmektedir. Bu sistemin sorunsuz bir şekilde kullanılmasına yardımcı olan barkodlu plastik kartlar  Bikart Plastik Kart Sistemleri sayesinde üretilmekte ve şirketlerin hizmetine sunmaktadır.

Sektörde 8 yıl boyunca başarılı bir şekilde hizmet veren firmamız sayesinde müşterilerimiz için en iyi şartları ve ürünleri hazırlamaktayız. Modern teknolojiden faydalanarak üretilen bu kartlar, tecrübeli ürün anlayışı ve kaliteli hizmet prensibiyle çalışarak sizden gelen isteklere cevap vermektedir. Firmamız bünyesi içerisinde plastik kart, plastik kart yazıcıları, yazıcı sarf malzemeleri ( ribbon ve kartuş gibi ) boyun askı ipleri ve plastik kart aksesuarları satışı ve üretimi konusunda uzman kadrosu ve tecrübeli ekibi ile birlikte hizmet vermektedir. Plastik kart ürünleri ile ilgili olarak, manyetik bantlı kart embosslu kart  ( kabartmalı kart ) barkodlu kart, ID kartlar ( proximity kart, 13.56 MHz akıllı kart, HID kart vb. gibi ) kontaktlı smart kartlar ( chipli kartlar) gibi ürünlerin başlıca üretimini ve dağıtımını firmamız sağlamaktadır. Modern teknoloji ile hizmet veren şirketimiz ISO- CR-80  standartlarına göre hizmet veren ve alanında seçkin bir konuma sahip olan bir firmadır. Ayrıca gelişmiş plastik kart sektöründe öncü bir konumda olan firmamız, boyun askı ipleri  ve kart aksesuarları konusunda plastik kart sistemlerinde de olduğu gibi uzman kadro ve teknolojik imkanları sayesinde hızlı bir şekilde, oldukça güvenilir olarak üstün kalite amacıyla hizmet vermektedir.

Sektörde yerini ve kalitesini ispatlamış olan firmamız bunun farkında olarak müşterilerimizin beklentilerini hızlı bir şekilde karşılamakta ve kaliteli aynı zamanda güvenilir hizmet bilincini esas alarak çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda müşteri yelpazesini genişletmek adına ve uzun süreli hizmet sunmak amacıyla yeni iş ortakları edinerek daha kaliteli ve modern ürünler üretmeye devam edecektir.