Kart Askı İpi

2cm Boyun Askı İpi

2cm Boyun Askı İpi

İş hayatının olmazsa olmazlarından biri boyun askı ipidir. Bu askı iplerine fuarlarda, organizasyonlarda ve toplantılarda gereksinim duyulur. Boyun askı ipinin kullanım amacı personelin bağlı olduğu firmanın belirlenmesi, dikkat çekmesi ve yaka kartlarının daha rahat taşınması için oldukça önemlidir.

Boyun askı ipleri, serigraf baskı ve süblime baskı tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Diğer baskı seçenekleri ise, ara kilitli boyun askısı ve çift kancalı boyun askısıdır. Son olarak ta baskılı boyun askı ipi ve baskısız boyun askı ipi olarak ikiye ayrılır.

Baskısız boyun askı ipleri genişlik bazında ele alınır. 1.3 ve 2 cm boyun askı ipi arasında değişmektedir. Firmanın arzusuna orantılı olarak kart askı ipine logo yapılmaktadır,  aynı zamanda renkli baskılarda yapılabilmektedir.

Baskılı boyun askı ipleri yine genişlik olarak 2 cm boyun askı ipidir. Bu askılık tipi tüketicinin fazla adetlerde sipariş vererek maliyetini aza indirgemek amacıyla tercih edilir. Şık görünümüyle hoş bir görüntü sağlar.

Kart ipi üreten firmamız size en iyi ve en güvenilir 2 cm boyun askı ipini sunmaktadır.

 2 cm boyun askı ipi kullanarak firmanızın özel günlerinde kalitenizle fark yaratabilirsiniz.

Ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Numune ürünlerimi tanıtımdan görebilirsiniz.

Yapılacak baskılı boyun askı ipinde tercihinize göre renk ve yazı seçimine göre ayarlanmaktadır. Herhangi bir sorunla( tahriş olma, sökülme, dökülme, kazınma) karşılaşmayacağınızı firmamız size güvence olarak sunuyor.