Kart Askı İpi

Ara Kilitli Boyun Askı İpi

Ara Kilitli Boyun Askı İpi

İş hayatınızda size yardımcı olacak önemli materyallerden biri boyun askı ipidir. Bu askı iplerine fuarlarda, organizasyonlarda ve iş toplantıların gerek duyulur. Boyun askı ipi personelinizin farklı durmasına ve yaka kartlarını kolay taşımasına neden olur.

Boyun askı ipi süblime baskı tekniği ve serigrafi baskı şeklinde yapılmaktadır.

Ara kilitli boyun askı ipi 1.3cm ve 2cm genişliğiyle sizlere sunulmaktadır.

Baskılı boyun askı ipi ve baskısız boyun askı ipi tercihlerinden biri seçilir. Firmanın isteği doğrultusunda logo yapılabilmektedir. İsteğe göre boyun askı ipinde renk alternatifleri de mevcuttur.

Boyun askı ipinde yapılacak baskının net ve kaliteli olabilmesi için kullanılacak farklı kumaşlar bulunur. Seçilen kumaş ve baskı tekniği çok önemlidir. Yaka kartını kart ipi ile kullanma seçenekleri de vardır. Ara kilitli boyun askı ipi bu seçenekler arasındadır. Baskı ve montajı bitmiş boyun askı ipi bir kanca ile boyun askı ipi arasına ek olarak yerleştirilmiş bir aparattır. Ara kilitli boyun askı ipi tercih ederek farklı kartları aynı boyun askı ipi ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yaka kartınızı okutmanız gereken durumlarda boyun askı ipini çıkarmak veya eğilmek yerine kartınızı kopçasından kolayca çıkararak elinizle okutup tekrar yerine takmanızı da sağlar, bu size zamandan da tasarruf yaptıracak basit bir işlemdir. Ara kilitli boyun askı ipi uç kısımda ki kilit sayesinde ipin kanca bölümünden ayrılması için yapılmıştır. Bu işlemde hiçbir tehlike yoktur ve şık durur.