Plastik Kart Aksesuarları

Kart Koruyucu

Kart Koruyucu

Çalışma hayatınızda size yardımcı olacak baş etkenlerden biri boyun askı ipidir. Boyun askı ipini katılacağınız fuarlarda, organizasyonlar da ve toplantılarda kullanabilirsiniz.

Boyun askı ipine süblime baskı tekniği ve serigrafi baskı kullanılarak yapılır.

Boyun askı ipini seçtikten ve isteğinize göre logo baskısı veya yazı kontaktını yaptıktan sonra kartınızın uzun ömürlü olmasını sağlamak için kart koruyucu kullanabilirsiniz. Firmamız sizin için kaliteli ve uzun ömürlü boyun ask ipi üretir ancak kart yıpranabilir veya kırılabilir özelliğe sahiptir.

Bunun için firmamız size kart koruyucu seçeneklerini sunmaktadır.

Plastik kart koruyucular, kartlarınızı dış etkenlerden, sert maddelerden korumak için tasarlanmıştır. Bu yöntemle kartlarınızı uzun vadede kullanma olasılığınız artar.

Personel, misafir, ziyaretçi gibi kartların muhafazası için fuarlarda, organizasyonlar da kartlarınızı korur ve kaliteli duruşunu arttırır.

Kart koruyucular sert plastik kart okuyucu ve plastik kart koruyucu olmak üzere iki şekilde imal edilmektedir.

Kart koruyucu boyun askısı ile takım halindedir. Yatay ve dikey şeklinde kullanılabilir. Kart koruyucularımız beyaz, kırmızı, şeffaf, lacivert, mavi, siyah gibi renk seçeneklerini sizle sunmaktadır, dilerseniz boyun askı ipiniz ile takım yapabilir, renkleri isteğinize göre seçebilir veya firma logonuza göre kombin yapabilirsiniz. Ebatları 86mm x 54mm olup kartlarınıza uygundur.

Ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçebilir ve özel ebat tasarımı için danışabilirsiniz. Ürünümüzün numune şeklini fotoğraflarından görebilirsiniz.