Plastik Kart Aksesuarları

Plastik Kart Yoyosu

Plastik Kart Yoyosu

Toplantılarınızda, organizasyonlarda, fuarlarda ve katılacağınız çeşitli etkinliklerde size yardımcı olması için boyun askı ipi ve plastik kart yoyosu kullanabilirsiniz.

Plastik kart yoyosu personel kartları, ziyaretçi kartları ve misafir kartları için boyun askı ipleri ile beraber kullanılmaktadır. Aynı zamanda mandallı klipslerle de kullanarak estetik bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Kemer ve buna benzer aksesuarlarınızla da kullanılma özelliği vardır. Logolu, hazır plastik ve metal plastik kart yoyosunu sizin için üretiyoruz.

Plastik kart yoyo modelleri kare yoyo, timsah ağızlı yoyo, ipe takılan yoyolar ve plastik yoyo seçenekleridir.

İsteğiniz renkte ve isteğiniz şekilde plastik kart yoyosu üretmekteyiz.  Plastik kart yoyosuna firmanızın logosunu koyabilir ve boyun askı ipiyle kullanabilir aynı zamanda personel kartını yoyo ile kullanarak kemer ve benzeri aksesuarlarınızla takılmayarak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Plastik kart yoyosu diğer kart aparatlarına göre daha pratiktir ve kullanımı daha kolaydır. Üzerine baskı uygulanabilir olması ise küçük bir detayla firmanızın hem görselliğini ön plana çıkarmakta hem de çok kullanışlı olması sebebiyle kolaylık sağlamaktadır. Damla şeklinde tasarlanmış bir kart yoyosu göze çok hoş görünecektir. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Numune plastik kart yoyo ürünlerimizi inceleyebilir kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz.

Firmamız uzman kadrosuna ve kalitesine güvenerek size en şık, en güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmaktadır.