Kart Askı İpi

Emniyet Kilitli Boyun Askı İpi

Emniyet kilitli boyun askı ipi

İş hayatınızın özel ve önemli günlerinde fuarlarda, organizasyonlarda fuarlarda ve toplantılarınız da size yardımcı olacak faktörlerden biri de boyun askı ipleridir. Boyun askı ipi personelinizin bağlı olduğu firmayı belirleyerek size fark yaratır.

Boyun askı iplerinin yapımında süblime baskı tekniği ve serigrafi baskı kullanılır. Diğer baskı seçenekleri arasında ise emniyet kilitli boyun askı ipi bulunur.

Baskısız ve Baskılı boyun askı ipi seçenekleri mevcuttur. Emniyet kilitli boyun askı ipi 1.3cm ve 2cm genişlik seçenekleriyle sunulur. Firmanın arzu etmesi üzerine boyun askı ipine logo ilave edilmektedir. Renk seçeneği de firmanın isteğine bağlıdır.

Emniyet kilitli boyun askı ipinin diğer adı ense kilitlidir. Bu boyun askı çeşidi kişinin güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Başınıza gelebilecek herhangi iş kazasını önlemek ve sebebiyet vermemek amacıyla askı ipinde en kilidi bulunmaktadır. Emniyet kilitli boyun askı ipi ense kısmındaki kilit sayesinde ipin sebebiyet vereceği olası tehlikelere karlı atması için yapılmıştır. En ufak bir gerilme, zorlama gibi durumlarda askı ipi enseden bu kilit sayesinde ayrılır. Bu ürün oldukça şık ve güvenilir bir üründür.  2cm ve 1,3 cm boyun askı iplerinde kullanımı gayet kolaydır.

Firmamız güvenlikten ötürü yapılan bu aparata oldukça önem vermektedir ve emniyet kilitli boyun askı ipi son derece kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Ürünü fotoğrafından inleyebilirsiniz.